medya-hizmetleri

Medya ve Tanıtım Hizmetleri

Programatik Medya Satın Alma

Second, Medya ve Tanıtım Hizmetleri ekibi, programatik satın alma modelleri ile doğrudan tepki, lansman ve bilinirlik kampanyalarınız için yüksek trafikli web sitelerinde erişim hedefli ve maliyet avantajlı çözümler sunuyor.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook, Twitter, LinkedIn ve Foursquare gibi Sosyal Ağlarda yapacağınız reklamlar, Kopuz Bilişim tarafından geliştirilmiş reklam teknolojileri ile istenen aksiyon odağında yönetiliyor.

Arama Motoru Pazarlama

Öğle saatlerinde akıllı telefonundan “Pizza” arayan kişi o an gideceği Pizzacıyı ararken, akşam bilgisayarından “Pizza” arayan kişi eve servis yapan restoran arıyor.

Video Marketing

Dünyanın en hızlı büyüyen reklam formatlarından biri olan online video reklamları Second, Medya ve Tanıtım Hizmetleri ekibi tarafından içerik ve kanala göre belirlenen hedef kitlelere ulaştırılarak bu iletişimin istenilen aksiyona dönüşümünü optimize ediyoruz.

Performans Bazlı Reklamlar

Satış yapma, üye ve başvuru toplama gibi aksiyonlar bazında fiyatlandırma özelliği ile Kopuz Bilişim, reklam verenlerin daha az risk aldığı kampanya modelleri oluşturmasına imkan veriyor.

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı

Second, Medya ve Tanıtım Hizmetleri, tıklama başına ödeme networkleri için medya planlama ve satın alma hizmeti yanı sıra, müşterilerine; reklam görsel/metin stratejileri üretimi, yerel ve uluslararası pazarlar için strateji üretimi hizmetlerini de sunuyor.

İzinli Pazarlama (e-posta, SMS)

Second; izinli pazarlama yönetimi, kendi müşteri listenize gönderdiğiniz iletiler dışında kalan hedef kitlenize uygun aday müşteri iletişimini satışlarınızı arttırarak yönetiyor.

Oyun İçi Reklam Yerleştirme

Web, Mobil ve Oyun Platformları üzerindeki tüm hedef kitlenize ihtiyacınız doğrultusunda ve oyunun akışına uygun olarak kurgulanan reklam kampanyaları markanız için büyük fırsatlar sunuyor.

Mobil Reklamcılık

Second, Medya ve Tanıtım Hizmetleri, anahtar kelime, ilgi alanları, İnternet kullanım alışkanlıkları ve lokasyon gibi birçok verinin hedeflenebildiği mobil reklamları ve banner ve kampanya sayfası dizayn danışmanlığı ile satışlarını arttırmak için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Doğal Reklam Yerleştirme

Yer aldığı web sitesinin tasarımı, içeriği ve kullanım alışkanlıkları ile uyumlu internet reklamlarıyla Second, Medya ve Tanıtım Hizmetleri, okuyucu rahatsız etmeden marka sadakatinizi arttırmanızı sağlıyor.

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı

Second, tıklama başına ödeme networkleri için medya planlama ve satın alma hizmeti yanı sıra, müşterilerine; reklam görsel/metin stratejileri üretimi, yerel ve uluslararası pazarlar için strateji üretimi hizmetlerini de sunuyor.

İzinli Pazarlama (e-posta, SMS)

İzinli pazarlama yönetimi, kendi müşteri listenize gönderdiğiniz iletiler dışında kalan hedef kitlenize uygun aday müşteri iletişimini satışlarınızı arttırarak yönetiyor.

Oyun İçi Reklam Yerleştirme

Web, Mobil ve Oyun Platformları üzerindeki tüm hedef kitlenize ihtiyacınız doğrultusunda ve oyunun akışına uygun olarak kurgulanan reklam kampanyaları markanız için büyük fırsatlar sunuyor.

Mobil Reklamcılık

Second Medya ve Tanıtım Hizmetleri, anahtar kelime, ilgi alanları, İnternet kullanım alışkanlıkları ve lokasyon gibi birçok verinin hedeflenebildiği mobil reklamları ve banner ve kampanya sayfası dizayn danışmanlığı ile satışlarını arttırmak için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Doğal Reklam Yerleştirme

Yer aldığı web sitesinin tasarımı, içeriği ve kullanım alışkanlıkları ile uyumlu internet reklamlarıyla Second, Medya ve Tanıtım Hizmetleri, okuyucuyu rahatsız etmeden marka sadakatinizi arttırmanızı sağlıyor.